banner

MÜSİAD BURSA ŞUBESİBAŞKANI ALPAY; “TARIMA DESTEK VERMEYEHAZIRIZ”

Yazar
Hamit Aygül ve Müsiad

 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül’ü ziyaret ederek tarım sektörü hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette, kurumlar arası işbirliği ve ortak çalışma imkânlarının önemli olduğunu vurgulayan MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, sanayi şehri Bursa’nın aynı zamanda bir tarım merkezi olduğuna dikkat çekti.

Hamit Aygül ve Müsiad

Bursa’yı tarımda ileri taşıyacak her türlü çalışmaya destek vermeye hazır olduklarının altını çizen MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay sözlerini şöyle sürdü: “Bursa’nın nitelikli tarım konusunda alt yapısı müsait durumda ve tarım ürünlerinin yetiştirilmesi için elverişli toprağa sahip. Bizim ve gelecek olan nesillerin sağlıklı bir hayatı sürdürmesi için toprağımızın korunması gerekiyor. Özellikle yerli tohumlarımızın ön plana çıkaracak projeleri hayata geçirmeliyiz. Bursa’mızın ovaları bereketli hamd olsun, çiftçimiz üretimine devam ediyor. Bursa’mızın tarım sektöründeki payı da azımsanmayacak seviyededir. Müstahsil ile birlikte üretimi artıracak her türlü projeye destek vermeye hazırız. İlimizin tarım sektöründe bir adım daha ileriye taşıyacak çalışmalara desteğimizi çekinmeden veririz” şeklinde konuştu.

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül de ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret tarım sektöründe yapılabileceklere ait projeler ve Bursa’nın tarımsal gelişimi hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak son buldu.

Article Categories:
Genel

Comments are closed.

Shares