banner

Başkan Özkan’dan Kurban Bayramı mesajı

Yazar
  • Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özkan mesajında; manevi iklimin yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışmanın sembolü olan bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek, Karacabey Belediyesi’nin her zaman olduğu gibi bu bayramda da kent sakinleri için çalışmalarını sürdüreceğini vurguladı.

Karacabey, 19.07.2021 – Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Özkan mesajında; manevi iklimin yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışmanın sembolü olan bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.

Başkan Özkan mesajında, şu ifadelere yer verdi: “Toplumsal değerlerimizden biri olan yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün yaşandığı, küslüklerin ve kırgınlıkların bertaraf edildiği bayramlarımız, milli ve dini değerlerimiz ile birlikte, kültürümüzü simgeleyen en özel günlerdir. Dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle, bu yılki Kurban Bayramı’nı da yine buruk bir şekilde karşılıyor olsak da inşallah hep birlikte bu zorlu süreci en hızlı şekilde atlatarak, eski günlerimize daha güçlü bir şekilde geri döneceğiz. Karacabey Belediyesi olarak, her zaman olduğu gibi bu bayramda da vatandaşlarımızın sağlığı, refahı ve huzuru için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesileyle, başta Karacabeyli hemşerilerimizin olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor; bayramın huzura, barışa ve hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan diliyorum.”

Bayramlaşma töreni bayramın ikinci günü

Başkan Özkan ayrıca Kurban Bayramı’nın ikinci günü saat 12:30’da belediyede, vatandaşlarla bayramlaşma töreninin gerçekleştirileceğini açıkladı.

Article Categories:
İlçe belediyeleri

Comments are closed.

Shares