DOLAR
32,8221
EURO
35,1421
ALTIN
2.449,46
BIST
10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Açık
32°C
Bursa
32°C
Açık
Cumartesi Açık
33°C
Pazar Açık
31°C
Pazartesi Açık
32°C
Salı Açık
31°C

Gemlik Belediyesi’nde komisyonlar belli oldu

Şükrü Deviren başkanlığında toplanan Gemlik Belediye Meclisi’nde, ihtisas komisyonları seçimi yapıldı. CHP Grubu’nun önerisiyle, Gemlik’teki trafik sorununa yönelik çalışmalar yapmak için ilk kez “Trafik Düzenleme Komisyonu” kuruldu. Belediye Meclisi’nin her ayın ilk Çarşamba günü yapılmasına karar verildi.

Gemlik Belediyesi’nde komisyonlar belli oldu

Oylamada, Gemlik Belediye Başkanvekilleri Şükrü Aksu (CHP) ve İbrahim Tokgöz (CHP), encümen üyeliklerine ise Emin Filiz (CHP), Şükrü Aksu (CHP) ve Fatih Aydın (CHP) seçildi.

Komisyonlar ve üyeler ise şu şekilde:

Plan ve Bütçe Komisyonu

CHP – Berna Işıkdoğan, İbrahim Tokgöz, Fatih Uzun

AK Parti – Murat Yavuz

MHP – Tuncay Yalçın

 İmar Komisyonu

İmar Komisyonu

CHP – Nilsu Sertaslan, Yahya Emrecan Uzunkaya, Çetin Pehlivan

AK PARTİ – Hüseyin Ulukaya

MHP – Mehmet Öksüz

 

Milli Eğitim, Kültür ve Spor Komisyonu

CHP – İbrahim Tokgöz, Tarık Erdem, Mustafa Duran

AK PARTİ – Aynur Beki

MHP – Tuncay Yalçın

 

Hukuk Komisyonu

CHP – Nilsu Sertaslan, Hüseyin Çelik, İlhan Ermiş

AK PARTİ – Turgut Durmuş

MHP – Birtan Kaan Saat

 

Çevre, Sağlık ve Sosyal İşler Komisyonu

CHP – Tolga Sarışen, Fatih Aydın, Mehmetşah Kızılaltun

AK PARTİ –  Osman Aslan

MHP – Mehmet Demir

 

Tarım, Balıkçılık ve Turizm Komisyonu

CHP – Şahin Karpeli, Sabahattin Kul, Erdi Şahin

AK PARTİ – Selim Yavuz

MHP – Mehmet Demir

 

Doğal Afetler ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu

CHP – Fatih Uzun, Çetin Pehlivan, Yahya Emrecan Uzunkaya

AK Parti – Selim Yavuz

MHP – Mehmet Öksüz

 

Trafik Düzenleme Komisyonu

CHP – Tolga Sarışen, Fatih Aydın, Mustafa Duran

AK Parti – Aynur Beki

MHP – Tuncay Yalçın

Marmara Belediyeler Birliği Temcilcisi

ASİL: Mehmetşah Kızılaltun (CHP)

YEDEK: Sabahattin Kul (CHP)


Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği

ASİL: İlhan Ermiş (CHP), Şükrü Aksu (CHP), Mustafa Duran (CHP)

YEDEK: Emin Filiz (CHP), Şahin Karpeli (CHP)


Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği

ASİL: Hüseyin Çelik, Tolga Sarışen (CHP)

YEDEK: Sabahattin Kul (CHP)


Tarihi Kentler Birliği

ASİL: Tolga Sarışen (CHP)

YEDEK: Sabahattin Kul (CHP)



Bursa İli Belediyeler Birliği

ASİL: Emin Filiz (CHP), Tarık Erdem (CHP), Mustafa Duran (CHP)

YEDEK: İlhan Ermiş (CHP), Tolga Sarışen (CHP)